Poduszka Puchowa 50x60 3-komorowa T&G

Dostępność: dostępny
Cena: 282,00 zł 282.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Poduszka puchowa Tree&Goose to najwyższej jakości, poduszka trzykomorowa puchowo-pierzowa. Kolekcja Tree & Goose posiada certyfikat DownPass w zakresie poszanowanie dobrostanu zwierząt, który daje gwarancję i bezpieczeństwo wypełnienia puchowego w kołdrach oraz półpuchu w poduszkach.
Wypełnienie:Szlachetny polski biały puch i pierze gęsie o najwyższym stopniu czystości oraz sprężystości zapewnia odpowiednie wsparcie dla głowy oraz tulące odczucie miękkości.
Tkanina : 50% tencel , 50% bawełna
Tkanina o wyjątkowych właściwościach, niezwykle przyjemna w dotyku. Posiada nie tylko wysoką higroskopijność ale równie szybko oddaje wilgoć na zewnątrz.
TENCEL jestwłóknem Lyocell pochodzenia botanicznego, który pozyskiwany jest z surowego drewna. Produkcja tkaniny jest ekstremalnie przyjazna środowisku poprzez system pętli zamkniętej. Dzień, w którym został odkryty TENCEL, jest nowym rozdziałem w historii tkanin.
Tekstylia zawierające TENCEL są bardziej chłonne od bawełny, miększe od jedwabiu i bardziej przewiewne niż tkaniny lniane.
Włókno botaniczne – od drewna do włókna.
TENCEL pochodzi od natury i wykorzystuje proces fotosyntezy, która od początku była naturalnym mechanizmem w naturze
i podstawowym elementem rozwoju życia na Ziemi. W procesie fotosyntezy energia pochodząca ze słońca absorbowana jest za pomocą różnych barwników, głównie chlorofilu, iprzetwarzana w energię chemiczną. W związku z tym produkty wyjściowe takie jak dwutlenek węgla i woda, przekształcane są w dekstrozę i tlen. Im więcej włókien TENCEL w materiale, tym więcej tlenu.
Doskonała izolacja cieplna puchu to główna cecha, która decyduje o tym, że puch jest najlepszym materiałem wypełniającym na świecie. Nasz najwyższej jakości puch spełnia wszystkie najbardziej restrykcyjne normy obowiązujące w Japonii, które są dwukrotnie wyższe od tych obowiązujących w Europie.
Kolor:biały
Gwarancja:2-letnia gwarancja producenta na błędy powstałe w produkcji. Podstawą do reklamacji jest dowód zakupu dołączony zawszedo zakupów.
Konserwacja:Wietrzyć na wolnym powietrzu. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych anibardzo niskich temperatur. Codzienne strzepnięcie (zaścielenie)zapewni najdłuższą żywotność produktu.
Opakowanie:bawełnianaBawełniana biała torbazapinana na zamek błyskawiczny
Temperatura prania:40 stopni
WYPEŁNIENIE–Polski biały puch gęsi
Doskonała izolacja cieplna puchu to główna cecha, która decyduje o tym, że puch jest najlepszym materiałem wypełniającym na świecie. Nasz najwyższej jakości puch spełnia wszystkie, bardzo restrykcyjne normy obowiązujące w Japonii, które są dwukrotnie wyższe od tych obowiązujących w Europie.
CECHY DOBREGO PUCHU
IZOLACJA CIEPLNA: Przeprowadzone w Japonii badania na próbce tego puchu dowiodły, że zapewnia on izolację cieplną - powyżej 3 CLO (im wyższywskaźnik tym lepiej). Potwierdza to fakt, że zapewniając odpowiednią izolacją cieplną, organizm nie zużywa niepotrzebnie energii na utrzymanie dobrej ciepłoty ciała.
SPRĘŻYSTOŚĆ: Dodatkowym atutem naszego puchu jest doskonała sprężystość. Próbki naszego puchu badane są regularnie w Międzynarodowym Laboratorium Badań Puchu i Pierza IDFL. Analizy tam wykonywane potwierdzają wysoką sprężystość naszego puchu.
PRZEJRZYSTOŚĆ: Puch prany jest w całkowicie biodegradacyjnych detergentach. Po wypraniu jest wielokrnie płukany w celu osiągnięcia przejrzystości 1000 mm co wymagane jest według japońskiej normy JIS 1903-2011. W kolejnym etapie puch jest dezynfekowany i suszony w temperaturze 120 stopni C przy ciśnieniu 4 atm. W ten sposób pozbawia się go wszelkich substancji, które mogłyby być potencjalnymi alergenami.
CERTFIKATY
Certyfikat Oeko-Tex - potwierdzający całkowite bezpieczeństwo naszego puchu dla skóry. Każdego roku puch uszlachetniony w naszym Zakładzie jest poddawany szczegółowym analizom w niemieckim laboratorium na zawartość 40 szkodliwych substancji. Produkty nasze posiadają cetyfikat Oeko-Tex – Class 1 co potwierdza, że mogą byćużywane również przez dzieci.

Dane techniczne

Kolor biały
Rozmiar 50x60

Opinie o produkcie (0)

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl