Kołdry całoroczne - 4 pory roku

Kołdry 4 pory roku wydają się być najlepszą propozycją dla tych, którzy oczekują podwyższonej uniwersalności. Takie modele można w pełni dopasować do indywidualnych potrzeb. Nie musimy kupować kilku różnych kompletów pościeli, dzięki czemu znacząco zredukujemy koszty. Opisywany rodzaj składa się z dwóch kołder (letniej oraz całorocznej), które przylegają do siebie. Pomiędzy nimi znajdują się napy, dzięki czemu warstwy nie przemieszczają się podczas użytkowania. Zwiększona grubość daje w efekcie kołdrę zimową. W dowolnym momencie możemy odpiąć jedną warstwę, dzięki czemu zyskamy lekką oraz cienką pościel na ciepłe miesiące.

Podwyższona funkcjonalność

Kołdry całoroczne cieszą się rosnącą popularnością. Oczywistym jest, że zimą potrzebujemy wyższej ochrony przed niską temperaturą. Wcale nie musimy podkręcać grzejników, czy tez ratować się kocami. Wystarczy jedynie spiąć ze sobą dwie warstwy pościeli, co jest rozwiązaniem prostym i bezproblemowym. Kołdry 4 pory roku 140x200 to niezwykle popularny rozmiar, który sprawdzi się w przypadku niewielkiego łóżka. Jest to wariant często wybierany dla dzieci. Kołdry 4 pory roku 160x200 są nieco większe, dzięki czemu mogą być użytkowane przez pary. Zapewniają one wysoką wygodę. Nie ograniczają ruchów podczas snu. Największe kołdry 4 pory roku 220x200 przeznaczone są dla najbardziej wymagających. Pościel o tak dużych wymiarach wymaga jednak odpowiedniego łóżka.

Bezpieczne wypełnienie

Kołdry 4 pory roku posiadają bezpieczne wypełnienie, które nie posiada w swoim składzie żadnych toksycznych związków. Nie trzeba więc martwić się o dobre samopoczucie, czy też zdrowie. Wypełnieni naturalne jest droższe, jednak jego właściwości użytkowe są o wiele lepsze. Osoby, które nie lubią przepłacać będą zadowolone z wysokojakościowego wypełnienia syntetycznego. Wybór jest kwestią bardzo indywidualną. Szczególną uwagę warto zwrócić na modele antyalergiczne, które nie nasilają nieprzyjemnych objawów podczas snu. Nie pochłaniają one zanieczyszczeń, co ułatwia utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl