Kołdra całoroczna ZMYSŁOWE PRAGNIENIA

Nowy produkt

greno

Produkt antyalergiczny - kołdra zimowa. 
Ekskluzywna i nowoczesna linia kołder i poduszek. 

Dostępne rozmiary:

135/200

155/200

220/200

Więcej szczegółów

30 Przedmioty

303,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pokrycie - tkanina 100% satyna bawełniana z wykończeniem "de lux", wykonana z najwyższej jakości przędzy czesankowej, odpowiednio modyfikowana w celu jej uszlachetnienia, o niezwykle pięknym i naturalnym połysku. 

Idealny i gęsty splot tkaniny całkowicie zapobiega przedostawaniu się mikrowłókien z wnętrza kołdry, tworząc dla nich nieprzekraczalną barierę, utrzymującą ciepło z naszego ciała, a zarazem przepuszczającą nadmiar wilgoci. 

Wypełnienie kołder - humanoekologiczna i antyalergiczna włóknina poliestrowa. Odpowiednio przestrzennie zmodyfikowana, spiralnie skręcona, pokryta apreturą silikonową, z wydrążonymi wewnątrz kanalikami. Posiada certyfikaty potwierdzające, że spełnia wszelkie wymagania dotyczące produktów dla dzieci i dorosłych. 

Wypełnienie poduszek - wysokiej klasy granulat wykonany z włókien poliestrowych - "Fillball" doskonale imitujący naturalny puch. Dzięki jego zastosowaniu poduszka dopasowuje się do kształtu głowy podczas snu, zapewniając jej idealne oparcie. 

Pikowanie - modny i elegancki wzór, wykonany atestowanymi nićmi. Zapewnia stabilne i równomierne rozmieszczenie włókniny oraz utrzymanie optymalnej temperatury. 

Pielęgnacja - kołdry i poduszki można bezpiecznie prać i suszyć w warunkach domowych. 

Ze względu na swój ekskluzywny i wyjątkowy charakter w kolekcji występują kołdry letnie, zimowe i całoroczne.