Hafty i upominki - ZOBACZ!

Ręczniki z logo Twojej firmy to oryginalny sposób na ciekawą promocję firmy.


           Ręczniki z haftem pełnią nie tylko funkcję reklamową, ale także użytkową – świetnie sprawdzą się jako przedmioty codziennego użytku, są świetnym pomysłem dla wszystkich , którzy szukają niepowtarzalnych prezentów dla pracowników, kontrahentów.

Ręczniki z logiem Twojej firmy możesz wykorzystać jako prezent dla pracowników.  Dzięki niemu Twoi pracownicy będą pamiętać o Tobie za każdym razem gdy będą brać go do ręki.

          Firmowe ręczniki mają dużo większą siłę oddziaływania niż inne gadżety reklamowe, są trwalsze, chętnie użytkowane i pokazywane innym :) Mogą być też z powodzeniem wykorzystane także jako upominki dla stałych Klientów. Taka forma promocji wzmacnia świadomość marki oraz zwiększa zaufanie ze strony Klienta.

          Warunkiem jest to, by ręcznik był produktem z górnej półki. Całość uzupełnia gustowne zapakowanie w elegancki celofan, pudełko lub gustowny kosz wiklinowy.

         Realizujemy zarówno indywidualne zlecenia ( nawet specjalnie zaprojektowany haft wg sugestii zleceniodawcy na specjalną okazję np. ślub, urodziny itp ) jak również duże zlecenia gwarantując szybki czas realizacji.

         Na życzenie klienta możemy wykonać próbę haftu (pojedynczych egzemplarzy), po wcześniejszym zamówieniu. Próbki wykonywane są na zakupionym w naszym sklepie towarze lub w przypadku, kiedy haft ma być wykonany na towarze klienta, klient dostarcza własny towar. Próba haftu jest 100% odpłatna. Próbki zostają wysłane lub przekazane do Klienta wyłącznie po wcześniejszym otrzymaniu zapłaty za zamawiane próbki. Nasza Firma nie wysyła darmowych próbek. Próba haftu jest wykonywana tylko i  wyłącznie w przypadku ilości 10 i więcej sztuk.


         Hafty na wyrobach gotowych powierzonych wykonujemy na ryzyko zlecającego.
         

Reklamacje niepoprawnie wykonanego haftu uwzględniane są przy odbiorze zamówienia, tylko w przypadku jeżeli klient nie żądał wcześniejszej próby haftu.
     

   Klientowi nie przysługuje prawo reklamowania błędnie wykonanego haftu na odzieży w przypadku gdy zdobienie będzie wykonywane na towarze klienta. Jest to spowodowane podwyższonym ryzykiem związanym z nieznajomością materiału, na którym będzie wykonywany haft, co wiąże się z możliwością różnego rodzaju uszkodzeń (np. elastyczny materiał).


         W przypadku uznania reklamacji błędnie wykonanego haftu na towarze zakupionym w naszym sklepie Klientowi przysługuje prawo zwrotu pobranej należności za usługę haftu.


         Odpowiedź na reklamacje Klienta zostanie wysłana w ciągu 14 dni roboczych.
       

 W przypadku czasochłonnych prac, nietypowych materiałów, naglących terminów nasza Firma może odmówić wykonania usługi.


         W przypadku gdy zamówienie wiąże się ze znakowaniem towaru, wówczas Klientowi nie przysługuje żadne prawo do rezygnacji ze złożonego zamówienia. Za moment złożenia zamówienia, czyli zawarcia umowy przyjmuje się przesłanie wiadomości pocztą elektroniczną lub przekazanie osobiste pełnego zamówienia.
         W przypadku wykonania dużej ilości haftów cena jest zawsze uzgadniana indywidualnie.         Zapraszamy do współpracy.